Promosyon Ürünleri Web Sitesi

Günümüzde gerek yerli üretim yapan gerekse de yurt dışından ürün ithalatı yapan birçok kurumsal tanıtım ürünleri ve promosyon ürünleri firması bulunmaktadır. Tedarikçi konumundaki bu firmalar ürün satışlarını artırabilmek için stoklarında bulunan ürün bilgilerini ve ürün stoklarını promosyon firması yada reklam ajansı statüsündeki firmalar ile paylaşma ihtiyacında bulunmaktadırlar.

Promosyon firmasıyım ve ürün stoklarımı müşterilerim ile nasıl paylaşabilirim?

Müşterileri ile ürün stoklarını paylaşmak isteyen promosyon firmaları, muhasebe programındaki ürün adetlerini XML yöntemi ile paylaşabilmektedirler. Otomatik stok paylaşımı için gerekli yazılımlar mevcuttur. Bu yazılımlar belirli periyodlarda çalışarak güncel promosyon ürün stok adetlerini XML bayisi konumundaki müşteri firmalar için otomatik olarak yayınlamaktadırlar. Promosyon firmalarının muhasebe yazılımındaki ürün stoklarını XML olarak dışarıya çıktı vermeye olanak sağlayan firmalardan öne çıkanı da www.promoteklif.com dur. PromoTeklif ’in geliştirdiği özel bir yazılım ile muhasebe programındaki promosyon ürün stokları, firmanın XML bayi statüsündeki firmalar ile XML olarak paylaşmaya olanak sağlamaktadır.

Promosyon web sitesi nasıl yapılır?

Bir promosyon web sitesini yapabilmek için öncelikle tedarikçi konumundaki promosyon ürün firmasına ait promosyon ürün stok XML dosyası olmalıdır.

Sonrasında bu XML dosyasındaki bilgilere göre sağlanacak olan XML promosyon ürünleri stok entegrasyonu ile ürünler otomatik olarak web sitesine aktarılmaktadır.

Sağlanan ürün entegrasyonu ile tedarikçi firmanın kendi sistemine yüklediği ürün bilgileri, ürün fiyatları, promosyon ürün fotoğrafları ve stok adetleri herhangi bir tetikleme mekanizmasına gerek kalmadan otomatik olarak XML bayi firmanın promosyon ürünleri kurumsal web sitesinde güncellenmektedir.

Promosyon ürünleri web site fiyatları?

Yukarıda belirttiğimiz şekilde promosyon ürünleri ile entegre olarak çalışan bir web sitesi yaptırmak isterseniz; promosyon ürünleri web sitesi fiyatı alabileceğiniz ve web sitesi yayına girdikten sonra da periyodik bakım hizmeti veren, PromoTeklif sizin tüm yazılım ve web site bakım ihtiyacınızı karşılar niteliktedir.

Promosyon ürünleri XML stok entegrasyonunun avantajları nelerdir?

Promosyon ürünleri stok entegrasyonu bir kez sağlandıktan sonra, sistemin sağlıklı çalıştığını kontrol etmek amaçlı yapılacak olan periyodik bakımlar ile herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. XML entegrasyon yazılımı ile insan faktörünü ortadan kaldırıp erp yazılımınızdaki yada muhasebe programınızdaki promosyon ürünleri stok adetleri otomatik olarak dışarıya XML dosyası şeklinde verileceği için, müşterileriniz daima deponuzda bulunan reel stok adetlerini kendi web sitelerinde yayınlayabilir olacaklardır.

Tabiki de düzgün yapılmayan bir XML stok entegrasyonu da beraberinde birçok sorun getirecektir. Örnek vermek gerekirse; satışı yapılan bir promosyon ürünü hâlâ stoklarda görüneceği için, aynı ürünün müşteriler tarafından tekrar tekrar talep edilme durumu yaşanacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması için, yapılacak olan promosyon ürün stok entagrasyonunun çok iyi bir şekilde tasarlanması gerekmektedir.